Про нас

Професійно зроблений сучасний камін — це краса оселі, багатофункціональний засіб одержання тепла, це один із найефективніших способів опалення та обігріву будинку та економія коштів на традиційні енергоносії на довгі роки.

Салон-магазин «Сауни Каміни» спеціалізується у виготовленні та продажі камінів за власними проектами, або за проектами замовника. Саме оздоблення може бути виконано з мармуру, граніту, каменю, дерева. У магазині представлені повітряні камінні топки та камінні топки з водяним контуром, які можуть виступати як основне, так і як додаткове джерело тепла.

Також у нас Ви можете знайти широкий асортимент дров’яних та електричних кам’янок для саун від провідних компаній світу. Для найкращого і повного обігріву вашого будинку нашими спеціалістами розробляються проекти камінів, враховуючи усі необхідні технічні показники: тип каміна, площа будинку, місце розміщення каміна, дизайн і декор каміна Наша продукція відзначається високою якістю, оригінальним дизайном, якісними експлуатаційними характеристиками.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, швидке та якісне виконання замовлень, гнучку систему знижок для постійних клієнтів. Товари, представлені в нашому асортименті відповідають широкому спектру потреб клієнтів і були відібрані, спираючись на досвід роботи технічних фахівців, менеджерів по роботі з клієнтами та дирекції магазину. Метою нашого салону є зручне і швидке придбання якісного товару, а також отримання усіх необхідних консультацій щодо монтажу каміна, сауни, лазні. Наша мета - задоволений клієнт!!!